sabo@sabo.krakow.pl

+48 12 263 06 80

Opakowania foliowe

Opakowania foliowe

Opakowania foliowe firmy Sabo – bezpieczeństwo transportu i przechowywania.

Proponowane przez nas opakowania foliowe są trwałe oraz niezwykle wytrzymałe. Pozwalają na przenoszenie oraz transportowanie produktów różnego rodzaju, także napojów i żywności. Opakowania to również doskonały sposób na przechowywanie drobnych elementów w jednym miejscu.  

W ofercie posiadamy opakowania foliowe produkowane z materiałów wysokiej jakości, zapewniając Państwu wygodę i bezpieczeństwo transportu w każdej sytuacji. Dbając o środowisko naturalne, oferujemy również opakowania całkowicie biodegradalne. Znane wszystkim sklepowe reklamówki to nadal najbardziej popularny sposób na przenoszenie zakupów. Biodegradalne opakowania są coraz częściej wykorzystywane przez sklepy. Wysoka jakość oraz wytrzymałość oferowanych przez nas produktów pozwala na ich kilkukrotne wykorzystanie, a po wyrzuceniu nie zaburza równowagi w przyrodzie.

Dostosowując się do potrzeb oraz oczekiwań klienta, oferujemy opakowania foliowe w różnych kolorach, a także opakowania z nadrukiem. Bardzo tanie, a niekiedy i darmowe opakowania, dołączane w sklepach do zakupów, są chętnie wykorzystywane przez konsumentów do przenoszenia zakupionych produktów. Nazwa i logo firmy, widniejące na popularnych sklepowych siatkach to doskonały sposób na reklamę i promocję przedsiębiorstwa. 

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, proponujemy Państwu szeroki wybór opakowań foliowych, wykorzystywanych do pakowania produktów z przetwórstwa mięsnego, cukierniczego, farmakologicznego i szeroko rozumianego przetwórstwa spożywczego. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Zajmujemy się wytwarzaniem i dystrybucją opakowań z kilku rodzajów folii, których głównymi składnikami są takie tworzywa sztuczne jak polietylen i polipropylen.

Dostosowujemy naszą ofertę do oczekiwań klientów i zapotrzebowani rynku. Oferujemy opakowania foliowe o różnych strukturach, kolorach i kształtach.

Nasze opakowania foliowe wykonujemy współpracując z renomowanymi i zaufanymi dostawcami folii z tworzyw sztucznych LDPE, HDPE, PP, PE, PCV.

Zajmujemy się sprzedażą opakowań foliowych miękkich (reklamówki, woreczki strunowe, rękawiczki, worki na śmieci) oraz opakowań z folii sztywnej (pudełka sztywne, tuby, blistry).